Авторизуйтесь через социальные сети
Авторизуясь на сайте через социальные сети, вы соглашаетесь с Правилами работы и Политикой конфиденциальности нашего сайта.

04.12.2023,

Fajn práce ve skladu, až 38 000 HM, 1 směna

Чехия , Устецкий край
Вид занятости: Полная занятость
Вакансия из области: Складское хозяйство
Специализация: Приемосдатчик груза и багажа
Минимальное образование: Средняя школа
Минимальный опыт: Без опыта
Рабочая виза: Паспорт ЕС
Náplň práce:Chcete získat fajn práci v rodinném fajn týmu jen na jednu směnu v prodejně se stavebninami a vydělat si až 38.000 Kč se spoustou dalších bonusů? Máte alespoň malou praxi s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz)? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Náplň práce: vykládka zboží z kamionu, naložení do auta k zákazníkoviřízení vysokozdvižného vozíkukomunikace se zákazníkemMísto výkonu práce: Mělník Nabízíme: zajímavou mzdu až 38.000 Kčpráci v jednosměnném provozu (v rozmezí 7–17 h., 1× za 14 dní sobota dopoledne)týden dovolené navícstravenky 150 Kčbenefitový systém Cafeteriepříspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavatelipříspěvek na penzijní pojištěnísleva na firemní výrobky a zbožípřátelský kolektivPožadujeme: zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz)řidičský průkaz sk. Bfyzická zdatnostochotu pracovat dle domluvy 1× za 14 dní v sobotu (směna jen 8–12 h)
Для того, чтобы оставить сообщение, Зарегистрируйтесь