Авторизуйтесь через социальные сети
Авторизуясь на сайте через социальные сети, вы соглашаетесь с Правилами работы и Политикой конфиденциальности нашего сайта.

02.03.2023,

Řidič/ka

Чехия , Пардубицкий край
Вид занятости: Полная занятость
Вакансия из области: Водители
Специализация: Водители грузовиков, дальнобойщики
Минимальное образование: Колледж
Минимальный опыт: 1 год
Рабочая виза: Паспорт ЕС
NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme řidiče z okolí Litomyšle na rozvoz jednodenní drůbeže. Jezdíme Čechy, Slovensko, Rumunsko a Ukrajinu. svoz vajec z farem a převozy slepic v ČR. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství a to nejen o víkendech, ale i ve svátek. Přiveďte klidně i svého parťáka. Všechno Vaše úsilí a práce se projeví na výplatní pásce. Mzdu vyplácíme na základě odpracovaných hodin. POŽADAVKY: Co byste měl mít? Určitě by Vám neměl chybět řidičský průkaz skupiny C+E, platný profesní průkaz a karta pro digitální tachograf. Měl byste mít praxi v řízení nákladního automobilu s přívěsem, fyzická zdatnost je výhodou. Předpokládáme, že při této práci jste samostatný a je na Vás spolehnutí. NABÍZÍME: Jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtě. HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příp. dohodu. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hodinová sazba od 220,- Kč / hod. + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea, tuzemské / zahraniční diety navíc, náborový příspěvek ve výši 30.000,- Kč pto nového zaměstnance, příspěvek za doporučení ve výši 20.000.- Kč pro zaměstnance, který přivede nového zájemce. Proč to rozjet zrovna s námi? Děláme zodpovědnou práci, která má smysl a kde přímo vidíte výsledky… Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
Для того, чтобы оставить сообщение, Зарегистрируйтесь